Анна Петрів

Як приготувати кутю та узвар

Вітаю, дорогі матусі!

Різдво – це магічна пора. Звичайно, що у 21 столітті зберегти автентику приготування певних страв та виконання обрядів дуже важко, але безумовно треба. Познайомлю вас з тим як готуються до Святвечора на Покутті.

Перед накладанням готових страв на стіл, сам стіл треба прикрасити: по кутах поставити по зубчику часнику (можна не чистити), постелити ніжну солому та накрити файною скатертиною. Це робиться задля того, аби злі духи не навідувалися до вас.

На стіл кладемо ще один набір тарілки та приборів – це для добрих духів, наших пращурів аби і вони відвідали приготовлені вами страви.

Вечерю починають та закінчують молитвою та затушують свічку. Якщо дим іде вгору, то це означає, що всі цього року будуть живі, а якщо вбік чи вниз – хтось може покинути цей світ.

На стіл ставимо дідуха та сідаємо вечеряти як зійде перша зірка.

Господині готують 12 пісних страв. Ми кожного року так і робимо – самі, по-трішки, але своїми руками. Кожна господиня під час приготування закладає щось добре на наступний рік.

Кутя – це найголовніша страва з поміж 12 страв на столі у Святвечір. Готуємо її з любов’ю та закладаємо під час приготування виключно позитивну енергетику.

Інгредієнти:

  • 2 склянки пшениці
  • 1 склянка маку
  • 1 склянка цукру
  • 2 столові ложки меду
  • Горіхи та сухофрукти на ваш смак

Пшеницю промийте у двох водах, залийте окропом у рівень з зерном, накрийте баняк та варіть на малому вогні до готовності. Якщо вода викіпає, то долийте ще.

Мак залити окропом, дати постояти 2-3 години, а краще ніч, а опісля перетерти до білого макового молочка. Звичайно, що у сучасному світі є вірні помічники блендери, але коли я була маленькою внученькою, то моя бабця перетирала мак у макітрі за допомогою макогону. І той макогін в жодному разі не можна було облизувати! Бо інакше була загроза вийти заміж за лисого чоловіка:) Мак можна перекрутити через м’ясорубку з дрібним ситом.

Додаємо пшеницю, дріблені горішки, підготовлені розмочені родзинки, залийте теплою водою чи узваром з медом і цукром

Горішки будуть смачніші, якщо перед додаванням їх злегка обсмажити на сухій пательні чи у духовці

Сухофрукти додавайте за власним смаком. Ми завше додаємо родзинки, але ви можете додати курагу і чорнослив. Сухофрукти спочатку залийте холодною водою, а потім промийте і залийте окропом.

Зазвичай ми заливаємо кутю теплим узваром. Ви можете залити її теплою водою з варенням:)

Кілька слів про узвар!

Це смачний напій з сухофруктів. Актуальний не тільки взимку, але й влітку! Дуже добрий для справної роботи шлунково-кишкового тракту.

500 грам сушениць промити, залити 2 літрами теплої води, дати постояти ніч. Опісля проварити на вогні, поки фрукти не стануть м’якими.

Кожен сухофрукт має свої властивості. Класика жанру на Святвечір – це яблука, груші та чорнослив. Додайте родзинки, курагу чи вишні! А також поцукріть до смаку!

Вечерю закінчуємо веселою забавою: малеча залізає під стіл та квокає (тобто видає звуки курки чи півня). Колись зміст був глибинний – дітки просили вищі сили аби ті допомагали не тільки курочкам, але усім тваринам приносити приплід. Сьогодні це більше задля забави:)

         Смачної куті!

Поделиться

Добавить комментарий